بیواستراتیگرافی نهشته های کرتاسه بالایی در گستره جنوب استان کهگیلویه وبویراحمد

بیواستراتیگرافی نهشته های کرتاسه بالایی در گستره جنوب استان کهگیلویه وبویراحمد

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

بیواستراتیگرافی نهشته های کرتاسه بالایی در گستره جنوب استان کهگیلویه وبویراحمد دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بیواستراتیگرافی نهشته های کرتاسه بالایی در گستره جنوب استان کهگیلویه وبویراحمد کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بیواستراتیگرافی نهشته های کرتاسه بالایی در گستره جنوب استان کهگیلویه وبویراحمد،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بیواستراتیگرافی نهشته های کرتاسه بالایی در گستره جنوب استان کهگیلویه وبویراحمد :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : همايش ملي مهندسي عمران و زمين شناسي

تعداد صفحات : 12

چکیده مقاله:

به منظور مطالعه ی بیواستراتیگرافی نهشته های کرتاسه بالایی در گستره ی جنوب استان کهگیلویه وبویاحمد دو برش چینه شناسی انتخاب گردید. برش اول در قلعه رییسی وبرش دوم در تاقدیس بنگستان در جنوب استان کهکلویه وبویراحمد با بیرون زدگی کامل واقع گردیده است. نهشته های کرتاسه ی پایایی در قلعه رییسی با 315 متر ضخامت شامل پنج واحد لیتولوژیک است. از این برش 112 نمونه برداشت و مطالعه ی آنها منجر به شناسایی 21 جنس و گونه فرامینیفرا پلاتکتونیک و معرفی شش بیوزن گردید. براین اساس نهشته های کرتاسه پسین در این منطقه از کنیاسین پسین تا مایستربشتین میانی تشکیل شده است. نهشته های کرتاسه های پایانی در تاقدیس بنگستان با 296 متر ضخامت شامل پنج واحد لیتولوژیک است. در این برش 88 نمونه تهیه و مطالعه گردید که براساس هفت بیوزون حاصل نهشته ها از کنیاسین تا مایستریشین میانی تشکیل شده است.

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
اینک شما با جستجوی عبارت بیواستراتیگرافی نهشته های کرتاسه بالایی در گستره جنوب استان کهگیلویه وبویراحمد وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
بیواستراتیگرافی نهشته های کرتاسه بالایی در گستره جنوب استان کهگیلویه وبویراحمد

دانلود این فایل