بررسی عوامل موثر بر رضایت سرمایه گذاران در بورس اوراق بهادار تهران

بررسی عوامل موثر بر رضایت سرمایه گذاران در بورس اوراق بهادار تهران

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

بررسی عوامل موثر بر رضایت سرمایه گذاران در بورس اوراق بهادار تهران دارای 18 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسی عوامل موثر بر رضایت سرمایه گذاران در بورس اوراق بهادار تهران کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسی عوامل موثر بر رضایت سرمایه گذاران در بورس اوراق بهادار تهران،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسی عوامل موثر بر رضایت سرمایه گذاران در بورس اوراق بهادار تهران :

هدف از این پژوهش بررسی عوامل موثر بر رضایت سرمایه گذاران در بازار بورس اوراق بهادار تهران می باشد. به منظور بررسی این رابطه، مکان سرمایه گذاری، موقعیت سرمایه گذاری، امنیت سرمایه گذاری، نقدینگی سرمایه گذاری، سودآوری سرمایه گذاری و قوانین و مقررات سرمایه گذاری به عنوان عوامل موثر بر رضایت سرمایه گذاران انتخاب شدند. به منظور جمع آوری داده ها از پرسشنامه ی محقق ساخته که روایی و پایایی آن مورد سنجش قرار گرفته استفاده شده است. جامعه ی آماری این پژوهش سرمایه گذاران بورس اوراق بهادار تهران می باشد و از این جامعه ی آماری، 363 نفر از سرمایه گذارارن به طور تصادفی ساده مورد بررسی قرار گرفتند. به منظور بررسی روابط بین متغیرهای تحقیق از تکنیک مدل یابی معادلات ساختاری و نرم افزار LISREL استفاده شده است. نتایج شاخص های خوبی برازش مانند AGFI و RMSEA،GFI نشان دهنده ی برازش خوب مدل و قابل استفاده بودن نتایج است. بر این اساس نتایج دست آمده حاکی از آن است که میان مکان سرمایه گذاری، موقعیت سرمایه گذاری امنیت سرمایه گذاری، نقدینگی سرمایه گذاری، سودآوری سرمایه گذاری و قوانین و مقررات سرمایه گذاری با رضایت سرمایه گذاران ارتباط مستقیم و معنی داری وجود دارد.

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی بررسی عوامل موثر بر رضایت سرمایه گذاران در بورس اوراق بهادار تهران وارد صفحه فروش فایل دانلودی بررسی عوامل موثر بر رضایت سرمایه گذاران در بورس اوراق بهادار تهران شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

بررسی عوامل موثر بر رضایت سرمایه گذاران در بورس اوراق بهادار تهران

دانلود این فایل