ارائه یک الگوریتم خوشه بندی در شبکه های حسگر بی سیم lossy با عامل متحرک با استفاده از الگوریتم کلونی مورچگان

ارائه یک الگوریتم خوشه بندی در شبکه های حسگر بی سیم lossy با عامل متحرک با استفاده از الگوریتم کلونی مورچگان

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

ارائه یک الگوریتم خوشه بندی در شبکه های حسگر بی سیم lossy با عامل متحرک با استفاده از الگوریتم کلونی مورچگان دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد ارائه یک الگوریتم خوشه بندی در شبکه های حسگر بی سیم lossy با عامل متحرک با استفاده از الگوریتم کلونی مورچگان کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي ارائه یک الگوریتم خوشه بندی در شبکه های حسگر بی سیم lossy با عامل متحرک با استفاده از الگوریتم کلونی مورچگان،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن ارائه یک الگوریتم خوشه بندی در شبکه های حسگر بی سیم lossy با عامل متحرک با استفاده از الگوریتم کلونی مورچگان :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : نخستين کنفرانس بين المللي فناوري اطلاعات

تعداد صفحات : 7

چکیده مقاله:

در شبکه های حسگر مشاهده می شود که درصد زیادی از لینک های بی سیم، پراتلاف بوده و برای ارسال داده ها غیر قابل اعتماد هستند. به عبارت دیگر احتمال از دست رفتن داده های ارسالی روی این لینک ها زیاد است. از طرفی گره ها در این شبکه ها محدودیت انرژی دارند ومنبع تامین کننده انرژی در این شبکه ها یک چالش اساسی محسوب می شود، به همین جهت ارائه روش های انرژی- کارآمد که باعث بهبود مصرف انرژی و افزایش طول عمر گره ها می شود همواره مورد توجه محققان قرار دارد. به دلیل موارد ذکر شده در این مقاله خوشه بندی به عنوان راهکار مناسبی برای افزایش بهره وری انرژی و طول عمر شبکه های حسگر بی سیم مورد استفاده قرار گرفته است و یک الگوریتم خوشه بندی برای شبکه حسگر بی سیم Lossy با عامل متحرک با استفاده از الگوریتم کلونی مورچگان پیشنهاد می شود. به دلیل این که مصرف انرژی در سرخوشه ها نسبت به سایر گره ها بیشتر بوده و نیاز به چرخش نقش سرخوشه می باشد از روش فازی برای تغییر نقش سرخوشه در هر خوشه استفاده می شود. همچنین در این مقاله ایستگاه پایه متحرک (عامل متحرک) در نظر گرفته شده است.الگوریتم خوشه بندی ارائه شده می تواند مصرف کلی انرژی در شبکه را کاهش دهد.

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
پژوهشگر گرامی فایل کامل ارائه یک الگوریتم خوشه بندی در شبکه های حسگر بی سیم lossy با عامل متحرک با استفاده از الگوریتم کلونی مورچگان با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل ارائه یک الگوریتم خوشه بندی در شبکه های حسگر بی سیم lossy با عامل متحرک با استفاده از الگوریتم کلونی مورچگان دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.

دانلود این فایل