بررسی تطبیقی مضامین اجتماعی در اشعار صلاح عبدالصبور و نیما یوشیج

بررسی تطبیقی مضامین اجتماعی در اشعار صلاح عبدالصبور و نیما یوشیج

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

بررسی تطبیقی مضامین اجتماعی در اشعار صلاح عبدالصبور و نیما یوشیج دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسی تطبیقی مضامین اجتماعی در اشعار صلاح عبدالصبور و نیما یوشیج کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسی تطبیقی مضامین اجتماعی در اشعار صلاح عبدالصبور و نیما یوشیج،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسی تطبیقی مضامین اجتماعی در اشعار صلاح عبدالصبور و نیما یوشیج :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : کنفرانس بين المللي ادبيات و پژوهش هاي تطبيقي در آن

تعداد صفحات : 14

چکیده مقاله:

در جهان معاصر و در طی یک قرن گذشته سرنوشت برخی کشور ها مخصوصا ایران و مصر شباهت زیادی به هم داشته وبسیاری از مسائل اجتماعی آن ها نیز به همین دلیل به هم شباهت دارد. صلاح عبدالصبور شاعر نامدار مصری و نیما یوشیج پدرشعر نوی فارسی نیز از این موضوع غافل نبوده اند، و در بسیاری از آثار خود بدان پرداخته اند.در این مقاله که به روش توصیفی تحلیلی نوشته شده است به مقایسه ی مسائل اجتماعی در اشعار این دو شاعر می پردازد.این دو شاعر در زمینه های بسیاری شباهت های شعری داشته اند هرچند ممکن است در بسیاری جهات تاثیر پذیری از یکدیگرنداشته باشند. اما بر آنیم شباهت ها و تفاوت ها را در شعر این دو شاعر در زمینه مسائل اجتماعی از قبیل فقر و تنگدستی، استبدادو فساد در جامعه و وطن پرستی را بیان کنیم.

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی بررسی تطبیقی مضامین اجتماعی در اشعار صلاح عبدالصبور و نیما یوشیج وارد صفحه فروش فایل دانلودی بررسی تطبیقی مضامین اجتماعی در اشعار صلاح عبدالصبور و نیما یوشیج شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

بررسی تطبیقی مضامین اجتماعی در اشعار صلاح عبدالصبور و نیما یوشیج

دانلود این فایل