مقاله چالشهای مدیریت منابع انسانی در مواجه با صنعت نرم افزاری شرکتهای کوچک و متوسطاستان یزد

 مقاله چالشهای مدیریت منابع انسانی در مواجه با صنعت نرم افزاری شرکتهای کوچک و متوسطاستان یزد

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله چالشهای مدیریت منابع انسانی در مواجه با صنعت نرم افزاری شرکتهای کوچک و متوسطاستان یزد دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله چالشهای مدیریت منابع انسانی در مواجه با صنعت نرم افزاری شرکتهای کوچک و متوسطاستان یزد کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله چالشهای مدیریت منابع انسانی در مواجه با صنعت نرم افزاری شرکتهای کوچک و متوسطاستان یزد،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله چالشهای مدیریت منابع انسانی در مواجه با صنعت نرم افزاری شرکتهای کوچک و متوسطاستان یزد :

ارشد مدیریت فناوری اطلاعات دانشگاه علم و هنر یزد
مونا السادات حسینی – دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات دانشگاه علم و هنر یزد

چکیده:
صنعت نرم افزار، در طی دو دهه اخیر پیشرفت چشمگیری داشته و انتظار می رود در آینده این رشد تداوم یابد. بر پایه تحلیل محتوایی 25 مورد، این مقاله به شناسایی چالش های مدیریت منابع انسانی در شرکت های کوچک و متوسط (صنعت نرم افزار) استان یزد می پردازد. این چالش ها عبارتند از : مدیریت کمبود نرم افزارهای کارهای حرفه ای که از دانش و شایستگی کافی برخوردار باشند، پایین بودن سطح مهارت در ماهیت کار، فقدان روش ها و سیستم های منابع انسانی پیشرفته، گردش مالی بالای کارکنان، عدم تعادل بین کار – زندگی و مشکلات مربوط به کارمندان قراردادی. مقاله حاضر، به موضوع رشد مدیریتی مرتبط با این متغیرها می پردازد.

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی مقاله چالشهای مدیریت منابع انسانی در مواجه با صنعت نرم افزاری شرکتهای کوچک و متوسطاستان یزد وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله چالشهای مدیریت منابع انسانی در مواجه با صنعت نرم افزاری شرکتهای کوچک و متوسطاستان یزد شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله چالشهای مدیریت منابع انسانی در مواجه با صنعت نرم افزاری شرکتهای کوچک و متوسطاستان یزد

دانلود این فایل