مقاله تولید هماهنگ های نسبیتی مرتبة بالا از پلاسمای فروچگال

 مقاله تولید هماهنگ های نسبیتی مرتبة بالا از پلاسمای فروچگال

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله تولید هماهنگ های نسبیتی مرتبة بالا از پلاسمای فروچگال دارای 5 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله تولید هماهنگ های نسبیتی مرتبة بالا از پلاسمای فروچگال کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله تولید هماهنگ های نسبیتی مرتبة بالا از پلاسمای فروچگال،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله تولید هماهنگ های نسبیتی مرتبة بالا از پلاسمای فروچگال :

محل انتشار: کنفرانس فیزیک ایران 1386

تعداد صفحات:5

نویسنده(ها):

فاطمه عباسی – دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان
علیرضا بهرام پور – دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان، دانشگاه صنعتی شریف
حسن رنجبر عسکری – دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان
رضا فرهی مقدم – دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان

چکیده:

با تابش لیزرهای پرقدرت فمتوثانیه ای بر روی پلاسما، به الکترون ها و ذرات باردار نیروی الکترومغناطیسی شدیدی وارد می شود،که منجر به تابش هماهنگ های بالای موج تابشی می شود . راندمان تولید هماهنگ ها افزایش شدت لیزر تابشی افزایش می یابد تا آنجا که سرعت ذرات غیر نسبیتی تبدیل به سرعتهای نسبیتی می شوند . با نوشتن قانون بقاء بار الکتریکی جرم و انتقال تکانه برای ذرات باردار و معادلات ماکسول برای میدان های الکترومغناطیسی، معادلات حاکم بر هماهنگ های مرتبه بالا حاصل شده اند،فرمول بندی هایی که در کارهای قبلی ارائه شده ا ست قادر به حل تا هماهنگ سوم می باشد،در حالی که فرمول بند ی و برنامه محاسباتی ارائه شده در این مقاله قادر به حل و محاسبه هر هماهنگ دلخواهی می باشد،در نهایت نتایج عددی برای هماهنگ هفتم ، هشتم ، نهم با نتایج تجربی مقایسه شده است .

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
پژوهشگر گرامی فایل کامل مقاله تولید هماهنگ های نسبیتی مرتبة بالا از پلاسمای فروچگال با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل مقاله تولید هماهنگ های نسبیتی مرتبة بالا از پلاسمای فروچگال دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.

دانلود این فایل