مقاله ارزیابی قابلیت اطمینان پستهای فشار قوی در سیستمهای قدرت

 مقاله ارزیابی قابلیت اطمینان پستهای فشار قوی در سیستمهای قدرت

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله ارزیابی قابلیت اطمینان پستهای فشار قوی در سیستمهای قدرت دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله ارزیابی قابلیت اطمینان پستهای فشار قوی در سیستمهای قدرت کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله ارزیابی قابلیت اطمینان پستهای فشار قوی در سیستمهای قدرت،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله ارزیابی قابلیت اطمینان پستهای فشار قوی در سیستمهای قدرت :

سال انتشار: 1384

محل انتشار: هشتمین کنفرانس دانشجویی مهندسی برق

تعداد صفحات: 8

نویسنده(ها):

کورش فردوسیان – کارشناس ارشد رشته برق – قدرت دانشکده تحصیلات تکمیلی واحد جنوب تهران
حبیب قراگوزلو – دانشجوی مقطع دکتری برق – قدرت دانشگاه تربیت مدرس

چکیده:

یکی از مهمترین وظایف سیستمهای قدرت تامین انرژی مشترکین با کمترین هزینه و در حد قابل قبولی از قابلیت اطمینان می باشد . بنابراین انجام مطالعات قابلیت اطمینان در شبکه های تولید از اهمیت بالائی برخوردار است . یکی از مهمترین بخشها در این مطالعات پستهای انتقال و فوق توزیع می باشند که نقش مهمی را در افزایش و یا کاهش قابلیت اطمینان شبکه دارا می باشند .
هدف از این مقاله بدست آوردن قابلیت اطمینان و همچنین هزینه های ناشی از قطعی های خواسته یا ناخواسته در پستهای فشار قوی می باشد . برای رسیدن به این هدف در ابتدا انواع شینه بندی رایج و متداول پستهای فشار قوی در ایران نام برده می شوند . سپس به عنوان مثال برای یکی از شینه بندی ها شبکه معادل قابلیت اطمینان ارائه می شود . در ادامه پس از ارائه نحوه محاسبه شاخصهای قابلیت اطمینان و هزینه حاصل از قطعی ها در پستهای فشار قوی برای انواع شینه بندی ها قابلیت اطمینان و هزینه های قطعی شبیه سازی می شود و نتایج حاصل تجزیه و تحلیل می شوند . در نهایت نیزقابلیت اطمینان انواع گوناگون شینه بندیها مورد مقایسه قرار می گیرد .

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
پژوهشگر گرامی فایل کامل مقاله ارزیابی قابلیت اطمینان پستهای فشار قوی در سیستمهای قدرت با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل مقاله ارزیابی قابلیت اطمینان پستهای فشار قوی در سیستمهای قدرت دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.

دانلود این فایل