مقاله بررسی احتراق در موتور پالس جت

 مقاله بررسی احتراق در موتور پالس جت

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله بررسی احتراق در موتور پالس جت دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسی احتراق در موتور پالس جت کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله بررسی احتراق در موتور پالس جت،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسی احتراق در موتور پالس جت :

محل انتشار: هفتمین همایش انجمن هوافضای ایران

تعداد صفحات:12

نویسنده(ها):

فتح اله امی – استادیار دانشگاه، دانشگاه تربیت مدرس، دانشکده فنی و مهندسی، گروه هوا
سید مصطفی حسینعلی پور – استادیار دانشگاه، دانشگاه علم و صنعت، دانشکده مکانیک.
مجید سروش –
فواد ظهوری – کارشناس ارشد مهندسی هوافضا، دانشگاه تربیت مدرس، دانشکده فنی و مهندس

چکیده:

موتور پالس جت برای پهپادهای مختلف و با کاربردهای متفاوت از جمله پهپادهای هدف و انتحاری مناسب می باشد. تحقیق حاضر به منظور تحلیل و بررسی میدان جریان درون این موتور انجام شده است. بطور کلی می توان گفت که در این تحقیق فرآیندهایی که در حین عملکرد موتور انفاق می افتد مانند پاشش سوخت، تبخیر قطرات، اختلاط گازها، احتراق در دما و فشارهای بالا و بررسی تاثیر پارامترهای نسبت سوخت و هوا و ارتفاع پروازی در عملکرد موتور پالس جت به آن پرداخته شده است. معادلات حاکم عبارتند از معادلات جرم، مومنتم و انرژی که به شدت غیر خطی می باشند، و با استفاده از روش محدود بر پایه اختلاف محدود برای جریان تراکم پذیر و مغشوش، همراه با احتراق حل شده است. در این مدلسازی از روش احتراق پیش آمیخته و مدل توربولانسی k- استفاده شده است.

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
پژوهشگر گرامی فایل کامل مقاله بررسی احتراق در موتور پالس جت با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل مقاله بررسی احتراق در موتور پالس جت دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.

دانلود این فایل

کشاورزی دقیق، دریچه ای به روی فناوری های نوین در کشاورزی

کشاورزی دقیق، دریچه ای به روی فناوری های نوین در کشاورزی

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

کشاورزی دقیق، دریچه ای به روی فناوری های نوین در کشاورزی دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد کشاورزی دقیق، دریچه ای به روی فناوری های نوین در کشاورزی کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي کشاورزی دقیق، دریچه ای به روی فناوری های نوین در کشاورزی،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن کشاورزی دقیق، دریچه ای به روی فناوری های نوین در کشاورزی :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : دومين کنگره سراسري در مسير توسعه علوم کشاورزي و منابع طبيعي

تعداد صفحات :12

چکیده مقاله:

کشاورزی دقیق یک مفهوم جدید در کشاورزی مدرن است که برمبنای وجود ناهمگونی در سطح مزرعه استوار است. یکی از دلایل رشد کشاورزی دقیق در میان دانشمندان و کشاورزان، پیشرفت تکنولوژی در زمینه های مختلف از جمله سیستم تعیین مختصات جغرافیایی، سیستم های موقعیت یابی جهانی سنسورها، عکس های هوایی یا ماهواره ای (یاسنجش از دور) است. براین اساس اطلاعات جمع آوری شده توسط تکنولوژی های ذکر شده برای انجام محاسبات دقیق در مورد سطح ناهمگونی در مزرعه از جهت های مختلف از جمله مقدار مواد مغذی خاک، گسترش و پخش آفت ها بیماری ها و علف های هرز در سطح مزرعه همچنین تصمیم گیری درمورد موعد فعالیت های مدیریتی وهمچنین پیش بینی مقدار عملکرد مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت. به دست آوردن اطلاعات دقیق و اجرایی در زمینه کشاورزی رویکرد مهمی است. که در سال های اخیر با رشد و توسعه صنعت الکترونیک ارتباطات و بوجود آمدن نرم افزارهای مرتبط عملی شده است حسگرها و ریز پردازنده های ارزان قیمت به همراه منابع توان و سیستم های ماهواره ای توانسته است بسیاری از فعالان کشاورزی دنیا را به اطلاعات و داده های با ارزشی در خصوص حرفه شان مجهز نماید همچنین روش های کشاورزی دقیق می توانند پایداری اقتصادی و محیطی تولید محصول را افزایش می دهند.

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
اینک شما با جستجوی کشاورزی دقیق، دریچه ای به روی فناوری های نوین در کشاورزی وارد صفحه فروش فایل دانلودی کشاورزی دقیق، دریچه ای به روی فناوری های نوین در کشاورزی شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

کشاورزی دقیق، دریچه ای به روی فناوری های نوین در کشاورزی

دانلود این فایل

اصول مدیریت و ساخت

اصول مدیریت  و ساخت

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

اصول مدیریت و ساخت دارای 37 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد اصول مدیریت و ساخت کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی ارائه میگردد

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي اصول مدیریت و ساخت،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن اصول مدیریت و ساخت :

اصول مدیریت و ساخت

بخشهایی از متن:

با توجه به پیشرفت روز افزون تكنولوژی در صنایع ساختمان سازی و حجم انبوه های عمرانی در كشور، توجه به دانش مدیریت در علم امروز ساخت و ساز امری غیرقابل اجتناب است.

بدون شك با به كارگیری اصول مدیریت و ساخت، با آمیزش علم و تكنولوژی می توان بر كلیه جهات های عمرانی تاثیرگذار بود.

درس روشهای مدیریت كه در مقطع كارشناسی ارشد مدیریت و ساخت تدریس می گردد، هدف نهایی فوق را دنبال می كند.

فایل حاضر، كه به عنوان تقدیم می گردد، شامل دو بخش است، در بخش اول ضمن تشریح مباحث پیش ساخته سازی در صنعت عمران، تصمیم گیری بین روشهای مختلف ساخت و ساز برای مدیر به عنوان بالاترین تصمیم گیرنده تشریح می گردد و در قسمت دوم كه از مباحث خاص مدیریت است به تشریح روشهای برآورد مالی و مهندسی هزینه پرداخته می گردد.

1) ساختمان سازی با روشهای ابتدائی:

Elementary Building System

این نوع ساختمان سازی از ابتدای تاریخ ساختمان سازی بشر آغاز و تا عصر حاضر نیز ادامه دارد و هنوز در روستاهای كشور و در حاشیه شهرها نیز به نوعی به این گونه ساخت و سازها پرداخته می شود در این روش، قسمتهای باربر از خشت و گل و یا چوب و گل و یا گل و سنگ و یا گل و گچ و سنگ و یا خشت و آجر ساخته می‌شود و پوشش آنها از طاق خشتی و یا تیر چوبی و الیاف گیاهی ساخته می شود. نیروی انسانی به كار گرفته شده در این ساختمانها بعضاً غیر ماهر و یا نیمه ماهر بوده و از مصالح سنتی در دسترس محلی استفاده می شود.

ساختمان سازی با این گونه روشها حداقل مقاومت را در مقابل حوادث طبیعی (زلزله، سیل، طوفان و…) داراست و می توان تنها بعنوان یك سرپناه موقت از آن ذكر نمود.

2) ساختمان ساز با روش های سنتی و یا متداول:

Traditional or Conventional Building System

در این روش، عملیات ساختمانی با استفاده از وسایل ابتدائی توسط افراد متخصص و نیمه ماهر و غیرماهر انجام می شود. ساختمان های با دیوار آجری باربر در این تقسیم بندی منظور می شوند. برخی از حرفه های دست اندركار با این شیوه عبارتند از: كارگر ساده، بنا، گچ كار، نقاش، آهنگر، لوله كش، سیم كش، عایق كار، كاشی كار، آسفالت كار، شیشه بر و…

سرعت اجرای كار ساختمان با این روش بطور متوسط در ایران 14 تا 18 ساعت برای هر مترمربع زیر بنا می باشد.

در حال حاضر در اكثر مناطق غیر شهر و بعضی مناطق شهری یا اطراف شهرهای بزرگ و یا برخی ساختمانهای خاص (مدارس و مساجد در روستاهاو…) از این گونه، روش ساخت و ساز استفاده می شود. ماهرترین استادكاران بنایی و نازك كاران و نجاران سنتی در بین این گونه سازندگان یافت می شوند.

حداكثر طبقات مجاز با این روش ساخت 4 طبقه و ارتفاع مجاز 12 متر تجویز می‌شود. به دلیل تحمل بار قائم ساختمان توسط دیوارهای باربر بر ضخامت دیوارهای طبقه زیرین افزوده می شود كه یكی از عوامل بازدارنده در افزایش بیشتر طبقات و یا ارتفاع می باشد. با ایجاد تمهیداتی نظیر شناژهای افقی وقائم بتنی، می توان از صدمات زلزله كاست.

3) ساختمان سازی پیشرفته:

این روش كه ساختمان سازی پیشرفته یا بهبود یافته نیز نامیده می شود، عبارت از: اجرای كار توسط افراد و متخصصان ذكر شده در روش قبلی كه از ماشین آلات و تجهیزات ساختمانی مكانیكی به منظور اضافه نمودن سرعت و حجم كار استفاده می‌نمایند.

ساختمانهای با اسكلت فلزی و یا اسكلت بتنی در این تقسیم بندی منظور می‌شوند، برخی از لوازم و تجهیزات مورد استفاده در اینگونه ساخت و سازها عبارتند از:

انواع جرثقیلهای ثابت و متحرك، بالابرهای برقی، داربستهای فلزی، دستگاههای تهیه كننده بتن (ثابت و متحرك) و دستگاههای سیمان پاش و رنگ پاش، ماشین های جوش و… .

سرعت اجرای كار ساختمان در این روش 20 تا 48 ساعت برای هر متر مربع زیر‌بنا بطور متوسط می باشد.

یعنی سرعت اجرای عملیات ساختمانی را می توان با استفاده از تجهیزات مكانیكی و برقی تا حدود زیادی افزایش داد. به دلیل استفاده از اسكت بتنی و فلزی، تعداد طبقات و ارتفاع كل ساختمان را بیش از 50 طبقه و 150 تر نیز می توان پیش بینی كرد. سرمایه گذاری اولیه برای بكار بستن این روش، در رابطه با حجم عملیات ساختمانی و خرید یا اجاره تجهیزات قابل توجه می باشد. توقف كار به دلیل مسائل كارگری و یا مشكلات مالی از نكات منفی می باشد و باعث زیانبار شدن می‌شود.

در حال حاضر، اكثر ساخت و سازها در مناطق شهری از این روش بهره می گیرند و با معتبر شدن كارگران و متخصصان در رشته های مربوطه و ابداع وسایل و تجهیزات جدید و بكارگیری فن آوریهای نوین، این گونه ساختمانهای مسكونی و یا عمومی در مدت زمان كمتنر و با صرفه و ایمنی بیشتر ساخته می شوند.

امروزه پیش ساخته‌سازی یكی از روشهای مرسوم در صنعت ساخت وساز می‌باشد. با بهره گیری از تكنولوژی روز، سیر صعودی استفاده از قطعات پیش ساخته در امر ساخت و ساز با شتاب چشمگیری ادامه دارد. در دوره كنونی، انواع مختلفی از قطعات پیش ساخته در بسیاری از بناها، مورد استفاده قرار می گیرند. این صنعت بخصوص در هنگام وقوع حوادث غیر مترقبه و پدیده های ناگوار طبیعی، ارزش بیش از پیش خود را آشكار می سازد. سازه های امروزی شامل ساختمانهای مسكونی و اداری، اسكلت فلزی برجها، سازه های فضایی، استادیوم های ورزش، سالن های صنعتی، قطعات پلها و تونلها نماهای ساختمانی، قطعات غیر باربر داخلی ساختمان، شبكه های آبرسانی و فاضلاب، خطوط انتقال نیرو، فرودگاهها پاركینگ های چند طبقه، دیوارهای حائل و صدها نمونه دیگر، مظاهری از این صنعت پیشرفته در جهان می باشند.

همزمان با روند رو به رشد استفاده از فولاد و بتن در سازه های پیش ساخته بكارگیری مصالح جدید با مشخصات كیفی مطلوب به كاهش هزینه، كاهش زمان ساخت، سهولت اجرا و تنوع سیستم سازه ای منجر گردیده و همراه با معماری زیبا و مطلوب صنعت ساختمان را با شكوفایی مناسبی روبرو نموده و به عصر تحولات طلایی در این زمینه نزدیك می كند.

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
اینک شما با جستجوی اصول مدیریت و ساخت وارد صفحه فروش فایل دانلودی اصول مدیریت و ساخت شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

اصول مدیریت و ساخت

دانلود این فایل

مقاله تأثیر کاربرد نیتروژن و باکتری حل کننده فسفات بر پارامترهای رشدی گیاه دارویی ریحان L. basilicum Ocimum

 مقاله تأثیر کاربرد نیتروژن و باکتری حل کننده فسفات بر پارامترهای رشدی گیاه دارویی ریحان L. basilicum Ocimum

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله تأثیر کاربرد نیتروژن و باکتری حل کننده فسفات بر پارامترهای رشدی گیاه دارویی ریحان L. basilicum Ocimum دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله تأثیر کاربرد نیتروژن و باکتری حل کننده فسفات بر پارامترهای رشدی گیاه دارویی ریحان L. basilicum Ocimum کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله تأثیر کاربرد نیتروژن و باکتری حل کننده فسفات بر پارامترهای رشدی گیاه دارویی ریحان L. basilicum Ocimum،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله تأثیر کاربرد نیتروژن و باکتری حل کننده فسفات بر پارامترهای رشدی گیاه دارویی ریحان L. basilicum Ocimum :


محل انتشار: اولین کنفرانس ملی راهکارهای دستیابی به توسعه پایدار
تعداد صفحات:8
نویسنده(ها):
سمیه سعیدی – دانشجوی کارشناسی ارشد
احمد گلچین – استاددانشگاه زنجان

چکیده:
دراین تحقیق اثرکود نیتروژن و کود میکروبی حاوی باکتری حل کننده فسفات برپارامترهای رشدی گیاه ریحان به صورت یک ازمایش فاکتوریل درقالب طرح کاملا تصادفی درسه تکرار مورد بررسی قرارگرفت تیمارهای ازمایشی ترکیب چهارسطح نیتروژن صفرو100و200و400کیلوگرم درهکتار و سه سطح کود میکروبی حاوی باکتری حل کننده فسفات صفرو35/5و71کیلوگرم درهکتارروی گیاه ریحان اعمال گردیدند بالاترین میزان صفات ازمصرف 400کیلوگرم نیتروژن درهکتار بدست آمد همچنین با افزایش سطوح کود میکروبی پارامترهای مود نظر افزایش یافت

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
سلام.به وبسایت ما خوش آمدید.
دوست گرامی سلام.برای مشاهده توضیحات کامل محصول دانلودی مقاله تأثیر کاربرد نیتروژن و باکتری حل کننده فسفات بر پارامترهای رشدی گیاه دارویی ریحان L. basilicum Ocimum روی دکمه ادامه مطلب کلیک فرمایید

مقاله تأثیر کاربرد نیتروژن و باکتری حل کننده فسفات بر پارامترهای رشدی گیاه دارویی ریحان L. basilicum Ocimum

دانلود این فایل

مقاله طراحی مدلی از مهندسی ارزش با استفاده از QFD ، جهت بهره گیری در مدیریت پروژه های ساختمانی

 مقاله طراحی مدلی از مهندسی ارزش با استفاده از QFD ، جهت بهره گیری در مدیریت پروژه های ساختمانی

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله طراحی مدلی از مهندسی ارزش با استفاده از QFD ، جهت بهره گیری در مدیریت پروژه های ساختمانی دارای 11 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله طراحی مدلی از مهندسی ارزش با استفاده از QFD ، جهت بهره گیری در مدیریت پروژه های ساختمانی کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله طراحی مدلی از مهندسی ارزش با استفاده از QFD ، جهت بهره گیری در مدیریت پروژه های ساختمانی،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله طراحی مدلی از مهندسی ارزش با استفاده از QFD ، جهت بهره گیری در مدیریت پروژه های ساختمانی :

محل انتشار: کنفرانس ملی مهندسی ارزش در صنعت ساختمان

تعداد صفحات:11

نویسنده(ها):

رامین غیاثیان – کارشناس ارشد مدیریت صنعتی – تولید
مرضیه خرم نژاد – کارشناس ارشد مدیریت فناوری اطلاعات

چکیده:

امروزه پیاده سازی و استفاده از فنون و روش های بهبود فعالیت ها و کنترل منابع ، از الزامات صنایع مختلفی می باشد. مهندسی ارزش از جمله این فنون و روشهاست که کارائی و اثربخشی خود را در صنایع مختلف به اثبات رسانده و نگاه فرآیندی و ویژگی های مبتنی بر خلاقیت ، آن را به ابزاری نیرومند در صنعت ساختمان برای بهبود در سه عامل کلیدی هزینه ، زمان اجرا و کیفیت فنی ساخت ، تبدیل نموده است. مقاله حاضر منتج از پایان نامه ای است در جهت سازگار کردن رویکرد مهندسی ارزش با فرآیندهای اجرایی ساخت ساختمان ، در این راستا مدلی از مهندسی ارزش با استفاده و بهره گیری از رویکرد گسترش عملکرد کیفیت (QFD) طراحی گردیده که قادر است با ویژگی های ساختاری صنعت ساختمان و فرآیندهای اجرایی ساخت به سادگی هماهنگ شده و کارائی و اثر بخشی رویکرد مهندسی ارزش را در این صنعت با سهولتی بیش از پیش فراهم آورد. مدل پیشنهادی نهایتا در اجرای ساخت یک ساختمان اداری مورد آزمایش قرار گرفته و برآوردها ، صرفه جویی به میزان10% را در هزینه و زمان اجرای پروژه را نشان می دهند.

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
لحظات خوشی را برای شما آرزومندیم
با سلام،محصول دانلودی مقاله طراحی مدلی از مهندسی ارزش با استفاده از QFD ، جهت بهره گیری در مدیریت پروژه های ساختمانی آماده ارائه به جویندگان عزیز میباشد.با کلیک روی دکمه ادامه مطلب به صفحه توضیحات کامل مقاله طراحی مدلی از مهندسی ارزش با استفاده از QFD ، جهت بهره گیری در مدیریت پروژه های ساختمانی و بررسی کامل هدایت میشوید

مقاله طراحی مدلی از مهندسی ارزش با استفاده از QFD ، جهت بهره گیری در مدیریت پروژه های ساختمانی

دانلود این فایل

مقاله فناوری های اطلاعات و ارتباطات راه حلی پایدار در کنترل گرمایش زمین

 مقاله فناوری های اطلاعات و ارتباطات راه حلی پایدار در کنترل گرمایش زمین

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله فناوری های اطلاعات و ارتباطات راه حلی پایدار در کنترل گرمایش زمین دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله فناوری های اطلاعات و ارتباطات راه حلی پایدار در کنترل گرمایش زمین کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله فناوری های اطلاعات و ارتباطات راه حلی پایدار در کنترل گرمایش زمین،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله فناوری های اطلاعات و ارتباطات راه حلی پایدار در کنترل گرمایش زمین :

محل انتشار: پنجمین همایش تخصصی مهندسی محیط زیست

تعداد صفحات:12

نویسنده(ها):

ساناز نیک قدم حجتی – دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات،موسسه آموزش عالی فارابی
حبیب پوراسد –
فاطمه سلیمانی روزبهانی –

چکیده:

فناوری اطلاعات و ارتباطات به ایجاد تغییرات وسیعی درروش زندگی، کار و تفریح ما در سراسر دنیا ادامه می دهد . به عنوان یک عضو کلیدی در رشد و اشتغال، ICT باعث افزایش اثربخشی و بهره وری، ایجاد اشتغال و حمایت از مدل های کسب و کار می شود. این در حالی است که این فناوری مسئول 2-3 از تولید گاز گلخانه ای دی اکسید کربن موجود در جهان می باشد. با این حال استفاده از ICT پتانسیل حقیقی ای برای کاهش مصرف انرژی و 97-98% گازهای گلخانه ای باقی مانده متصاعد شده را دارند.در این مطالعه قصد داریم با بررسی ادبیات موجود و در نظر گرفتن تحقیقات محققان پیشین به بررسی نقش فناوری های اطلاعات و ارتباطات در کاهش تولید و انتشار گازهای گلخانه ای و همچنین کاهش مصرف انرژی و در نتیجه به وجود آمدن اقتصادی سبز در جهان بپردازیم. با استفاده از نتایج این مقاله می توان دید جدیدی در رابطه با نقش ICT در جلوگیری از گرمایش زمین بدست آورد، وگامی جدید در طراحی استراتژی های آینده نگر برای ایجاد مزیت های رقابتی نوین برداشت

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
سلام.به وبسایت ما خوش آمدید.
دوست گرامی سلام.برای مشاهده توضیحات کامل محصول دانلودی مقاله فناوری های اطلاعات و ارتباطات راه حلی پایدار در کنترل گرمایش زمین روی دکمه ادامه مطلب کلیک فرمایید

مقاله فناوری های اطلاعات و ارتباطات راه حلی پایدار در کنترل گرمایش زمین

دانلود این فایل

رابطه بین مشتری گرایی، رقیب گرایی، نوآوری گرایی و هزینه گرایی و قابلیت های بازاریابی با عملکرد سازمانی (مورد مطالعه شرکت های تولیدی استان بوشهر)

رابطه بین مشتری گرایی، رقیب گرایی، نوآوری گرایی و هزینه گرایی و قابلیت های بازاریابی با عملکرد سازمانی (مورد مطالعه شرکت های تولیدی استان بوشهر)

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

رابطه بین مشتری گرایی، رقیب گرایی، نوآوری گرایی و هزینه گرایی و قابلیت های بازاریابی با عملکرد سازمانی (مورد مطالعه شرکت های تولیدی استان بوشهر) دارای 25 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد رابطه بین مشتری گرایی، رقیب گرایی، نوآوری گرایی و هزینه گرایی و قابلیت های بازاریابی با عملکرد سازمانی (مورد مطالعه شرکت های تولیدی استان بوشهر) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي رابطه بین مشتری گرایی، رقیب گرایی، نوآوری گرایی و هزینه گرایی و قابلیت های بازاریابی با عملکرد سازمانی (مورد مطالعه شرکت های تولیدی استان بوشهر)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن رابطه بین مشتری گرایی، رقیب گرایی، نوآوری گرایی و هزینه گرایی و قابلیت های بازاریابی با عملکرد سازمانی (مورد مطالعه شرکت های تولیدی استان بوشهر) :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : چهارمين کنفرانس بين المللي پژوهشهاي کاربردي در مديريت و حسابداري

تعداد صفحات :25

چکیده مقاله:

قابلیت های بازاریابی مکانیسمی فراهم می کند که اجرای واقعی جهت گیری های استراتژیک را تسهیل می کند. از طرفی قابلیت های بازاریابی میانجی اثر جهت گیری های استراتژیک بر عملکرد سازمانی است. هدف این تحقیق بررسی رابطه بین جهت گیری های استراتژیک (مشتری گرایی، رقیب گرایی، نوآوری گرایی و هزینه گرایی) با قابلیت های بازاریابی (قابلیت های معماری و تخصصی) و عملکرد سازمانی است. جامعه آماری این تحقیق کلیه کارکنان شرکت های تولیدی استان بوشهر است. ابزار مورد استفاده برای جمع آوری داده-های مورد نیاز پرسشنامه است. پس از جمع آوری، داده ها با استفاده از نرم افزارهای SPSS و SmartPLS تحلیل شد. نتایج نشان داد که مشتری گرایی، رقیب گرایی و نوآوری گرایی رابطه معنی دار و مثبتی با قابلیت های بازاریابی دارد. به علاوه، نتایج نشان داد که هزینه گرایی رابطه معنی داری با قابلیت های بازاریابی ندارد. همچنین، نتایج نشان داد که قابلیت های بازاریابی رابطه معنی دار و مثبتی با عملکرد سازمانی دارد. نتایج آزمون مدل نیز نشان داد که مدل تحقیق از برازش خوبی برخوردار است.

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
لحظات خوشی را برای شما آرزومندیم
با سلام،محصول دانلودی رابطه بین مشتری گرایی، رقیب گرایی، نوآوری گرایی و هزینه گرایی و قابلیت های بازاریابی با عملکرد سازمانی (مورد مطالعه شرکت های تولیدی استان بوشهر) آماده ارائه به جویندگان عزیز میباشد.با کلیک روی دکمه ادامه مطلب به صفحه توضیحات کامل رابطه بین مشتری گرایی، رقیب گرایی، نوآوری گرایی و هزینه گرایی و قابلیت های بازاریابی با عملکرد سازمانی (مورد مطالعه شرکت های تولیدی استان بوشهر) و بررسی کامل هدایت میشوید

رابطه بین مشتری گرایی، رقیب گرایی، نوآوری گرایی و هزینه گرایی و قابلیت های بازاریابی با عملکرد سازمانی (مورد مطالعه شرکت های تولیدی استان بوشهر)

دانلود این فایل

باززنده سازی بافت فرسوده و تأثیر آن بر توسعه گردشگری (مطالعه موردی: ناحیه 2 منطقه 12)

باززنده سازی بافت فرسوده و تأثیر آن بر توسعه گردشگری (مطالعه موردی: ناحیه 2 منطقه 12)

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

باززنده سازی بافت فرسوده و تأثیر آن بر توسعه گردشگری (مطالعه موردی: ناحیه 2 منطقه 12) دارای 17 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد باززنده سازی بافت فرسوده و تأثیر آن بر توسعه گردشگری (مطالعه موردی: ناحیه 2 منطقه 12) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي باززنده سازی بافت فرسوده و تأثیر آن بر توسعه گردشگری (مطالعه موردی: ناحیه 2 منطقه 12)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن باززنده سازی بافت فرسوده و تأثیر آن بر توسعه گردشگری (مطالعه موردی: ناحیه 2 منطقه 12) :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : سومين کنفرانس علمي پژوهشي افق هاي نوين در علوم جغرافيا و برنامه ريزي معماري و شهرسازي ايران

تعداد صفحات :17

چکیده مقاله:

امروزه صنعت گردشگری در جهان به عنوان یکی از صنایع سود آور مورد توجه کشورها و کارشناسان مربوطه می باشد به طوری که گردشگریدر حال حاضر به فعالیت بزرگ اقتصادی تبدیل شده است. در کشور ما با توجه به اینکه دارای هویت تاریخی و فرهنگی و طبیعی غنی می باشدمی توان با برنامه ریزی مناسب، گردشگر زیادی جذب کرد که در این میان منطقه 12 از نظرمکانی تمامی محدوده باروی اول و 80 درصد بارویدوم را در بر دارد، که می تواند دارای میراث تاریخی با اهمیت باشد محله عودلاجان و به تبع آن ناحیه 2 این منطقه یکی از قدیمی ترین محلات شهری تهران است که در این مقاله به رابطه بین باز زنده سازی بافت تاریخی و گسترش گردشگری در این محل پرداخته شده که از نظرهدفکاربردی و ازنظرروش توصیفی تحلیلی است و در جمع آوری اطلاعات با توجه به ماهیت پژوهش، از روش کتابخانه ای و میدانی استفاده شدهاست. از نتایج بدست آمده بر می آید رابطه تنگاتنگی میان باز زنده سازی بافت های فرسوده و توسعه گردشگری در این مکانها وجود دارد که بارعایت حفظ شکل و تاریخی بودن این بناها و همچنین افزایش امکانات حمل و نقل و دسترسی هر چه راحت تر به مکانهای تاریخی می توان بهتوسعه هر چه بیشتر و بهتر گردشگری در بافتهای فرسوده پرداخت.

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
با سلام،محصول دانلودی باززنده سازی بافت فرسوده و تأثیر آن بر توسعه گردشگری (مطالعه موردی: ناحیه 2 منطقه 12) آماده ارائه به پژوهندگان عزیز میباشد.با کلیک روی دکمه ادامه مطلب به صفحه توضیحات کامل باززنده سازی بافت فرسوده و تأثیر آن بر توسعه گردشگری (مطالعه موردی: ناحیه 2 منطقه 12) و بررسی کامل هدایت میشوید
باززنده سازی بافت فرسوده و تأثیر آن بر توسعه گردشگری (مطالعه موردی: ناحیه 2 منطقه 12)

دانلود این فایل

بررسی اثر تعداد پاس های جوشکاری برخواص مکانیکی جوش فولاد های A105 وA106 مورداستفاده در صنایع نفت وگاز

بررسی اثر تعداد پاس های جوشکاری برخواص مکانیکی جوش فولاد های A105 وA106 مورداستفاده در صنایع نفت وگاز

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

بررسی اثر تعداد پاس های جوشکاری برخواص مکانیکی جوش فولاد های A105 وA106 مورداستفاده در صنایع نفت وگاز دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسی اثر تعداد پاس های جوشکاری برخواص مکانیکی جوش فولاد های A105 وA106 مورداستفاده در صنایع نفت وگاز کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسی اثر تعداد پاس های جوشکاری برخواص مکانیکی جوش فولاد های A105 وA106 مورداستفاده در صنایع نفت وگاز،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسی اثر تعداد پاس های جوشکاری برخواص مکانیکی جوش فولاد های A105 وA106 مورداستفاده در صنایع نفت وگاز :

نام کنفرانس یا همایش : اولين کنفرانس ملي نفت، گاز پتروشيمي و توسعه پايدار

تعداد صفحات :10

چکیده مقاله:

از فولادهایA و 106 A 105 به صورت گسترده ای برای ساخت لوله ها و اتصالاتی مانند فلنج ها درصنایع نفت وگاز استفاده می شوند.برای اتصال این اجزاء فرایندهای مختلف جوشکاری مانند روش قوس الکتریک، روشTIGو…به کار گرفته می شود.پارامترهای جوشکاری مانند ولتاژ،شدت جریان، جنس وضخامت فیلر،سرعت جوشکاری،تعدادپاس هاو…تاثیر زیادی بر کیفیت جوش )عیوب ایجادشده، ساختار ناحیه جوش وخواص مکانیکی اتصال(خواهد داشت. با توجه به شرایط حاد کاری از نظر تنشی،دمایی،خوردگی و…در صنایع نفت وگاز،کیفیت جوشکاری لوله ها و اتصالات ساخته شده از این دو نوع فولاد اهمیت زیادیدارد.در این تحقیق خواص مکانیکی لوله و اتصالات از جنس فولادهای ذکرشده پس از جوشکاری در سه و 5 پاس مورد بررسی قرارگرفته است.روش جوشکاری TIG و شدت جریان مورد استفاده 08 آمپر بوده و از الکترودهای7018و70S6 استفاده شده است. آزمایش های مکانیکی انجام شده شامل سختی سنجی، کشش ،ضربه و خمش می باشند. براساس نتایج سختی سنجی، در نمونه جوش شده در 5 پاس در مقایسه با سه پاس اختلاف سختی در نواحی مختلف کم تر است. بیشترین استحکام کششی جوش به مقدارMpa538 در نمونه جوش شده درسه پاس مشاهده شد و در تست ضربه نیز بیشترین مقاومت به ضربه را نمونه جوش شده در سه پاس نشان داد که مقدار آن 00 ژول می باشد.

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
سلام.به وبسایت ما خوش آمدید.
دوست گرامی سلام.برای مشاهده توضیحات کامل محصول دانلودی بررسی اثر تعداد پاس های جوشکاری برخواص مکانیکی جوش فولاد های A105 وA106 مورداستفاده در صنایع نفت وگاز روی دکمه ادامه مطلب کلیک فرمایید

بررسی اثر تعداد پاس های جوشکاری برخواص مکانیکی جوش فولاد های A105 وA106 مورداستفاده در صنایع نفت وگاز

دانلود این فایل

مقاله ارائه یک روش صوری چابک برای تولیدنرم افزار با استفاده از سیستم های تبدیل گراف

 مقاله ارائه یک روش صوری چابک برای تولیدنرم افزار با استفاده از سیستم های تبدیل گراف

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله ارائه یک روش صوری چابک برای تولیدنرم افزار با استفاده از سیستم های تبدیل گراف دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله ارائه یک روش صوری چابک برای تولیدنرم افزار با استفاده از سیستم های تبدیل گراف کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله ارائه یک روش صوری چابک برای تولیدنرم افزار با استفاده از سیستم های تبدیل گراف،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله ارائه یک روش صوری چابک برای تولیدنرم افزار با استفاده از سیستم های تبدیل گراف :

محل انتشار: سومین همایش ملی مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات

تعداد صفحات:9

نویسنده(ها):

معصومه ساریخانی – دانشکده فنی مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک
فائزه علیزاده نیا – دانشکده فنی مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی زنجان

چکیده:

دراین مقاله یک روش جدید برای مدلسازی سیستم های شی گرا و توزیع شده پیشنهاد می کنیم که در روش ارائه شده از تبدیل گراف برای مدلسازی استفاده می شود دراین روش مدلسازی عبارات زبان مدلسازی یکپارچه برای پشتیبانی از طراحی سیستم های توزیع شده توسعه داده شده است و قسمتهای ایستای سیستم را بصورت ساختاری در قالب گراف نوع و قسمتهای متغیر و پویایی آن را در قالب قوانین تبدیل گراف شرح خواهیم داد.

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
لحظات خوشی را برای شما آرزومندیم
با سلام،محصول دانلودی مقاله ارائه یک روش صوری چابک برای تولیدنرم افزار با استفاده از سیستم های تبدیل گراف آماده ارائه به جویندگان عزیز میباشد.با کلیک روی دکمه ادامه مطلب به صفحه توضیحات کامل مقاله ارائه یک روش صوری چابک برای تولیدنرم افزار با استفاده از سیستم های تبدیل گراف و بررسی کامل هدایت میشوید

مقاله ارائه یک روش صوری چابک برای تولیدنرم افزار با استفاده از سیستم های تبدیل گراف

دانلود این فایل