مقاله مدلسازی و حل عددی جیران درداخل دهانه ورودی مافوق صوت موتور رم جت درشرایط خارج از طراحیoff design

 مقاله مدلسازی و حل عددی جیران درداخل دهانه ورودی مافوق صوت موتور رم جت درشرایط خارج از طراحیoff design

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله مدلسازی و حل عددی جیران درداخل دهانه ورودی مافوق صوت موتور رم جت درشرایط خارج از طراحیoff design دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله مدلسازی و حل عددی جیران درداخل دهانه ورودی مافوق صوت موتور رم جت درشرایط خارج از طراحیoff design کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله مدلسازی و حل عددی جیران درداخل دهانه ورودی مافوق صوت موتور رم جت درشرایط خارج از طراحیoff design،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله مدلسازی و حل عددی جیران درداخل دهانه ورودی مافوق صوت موتور رم جت درشرایط خارج از طراحیoff design :

محل انتشار: دهمین همایش انجمن هوافضای ایران

تعداد صفحات:6

نویسنده(ها):

سیدمحمدحسین گلی – کارشناسی ارشد
صادق تابع جماعت – دانشیاردانشگاه صنعتی امیرکبیر
ناصر سراج مهدیزاده – دانشیاردانشگاه صنعتی امیرکبیر

چکیده:

مطالعه حاضر براساس یک دهانه ورودی مافوق صوت رم جت که درمطالعات پیشین مورد طراحی وتست قرارگرفته بنا نهاده شده است و مشخصات دهانه مورد نظر در شرایط طراحی بدست آمده است نکته بسیار مهم دراین دهانه کارکرد دهانه برروی موشک درشرایطی غیراز شرایط طراحی است دهانه های ورودی مافوق صوت دارای راندمانی می باشند که از تقسیم فشار کل خروجی به فشار کل ورودی به دست می آید درشرایط طراحی این راندمان به حداکثر مقدار خود می رسد ولی در شرایط خارج از طراحی راندمان به شدت افت می کند دراین دهانه ها برای جلوگیری از افت به جابجایی جسم مرکزی دهانه پرداخته تا بتوانیم بهترین راندمان و شرایط خروجی را از دهانه بگیریم دراین مطالعه بوسیله مدل سازی و حل عددی جریان داخلی دهانه به این منظور دست پیدا خواهیم کرد.

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
پژوهشگر گرامی فایل کامل مقاله مدلسازی و حل عددی جیران درداخل دهانه ورودی مافوق صوت موتور رم جت درشرایط خارج از طراحیoff design با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل مقاله مدلسازی و حل عددی جیران درداخل دهانه ورودی مافوق صوت موتور رم جت درشرایط خارج از طراحیoff design دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.

دانلود این فایل

مقاله کنترل ازدحام پویا در شبکه های هوردی سیار: چالش ها و رویکردها

 مقاله کنترل ازدحام پویا در شبکه های هوردی سیار: چالش ها و رویکردها

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله کنترل ازدحام پویا در شبکه های هوردی سیار: چالش ها و رویکردها دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله کنترل ازدحام پویا در شبکه های هوردی سیار: چالش ها و رویکردها کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله کنترل ازدحام پویا در شبکه های هوردی سیار: چالش ها و رویکردها،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله کنترل ازدحام پویا در شبکه های هوردی سیار: چالش ها و رویکردها :


محل انتشار: همایش ملی مهندسی رایانه و مدیریت فناوری اطلاعات
تعداد صفحات:8
نویسنده(ها):
محسن یعقوبی سورکی – دانشگاه آزاد اسلامی، واحد قزوین، دانشکده مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات، قزوین، ایران
ابوالفضل طرقی حقیقت – دانشگاه آزاد اسلامی، واحد قزوین، دانشکده مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات، قزوین، ایران
مجید قلی پور – دانشگاه آزاد اسلامی، واحد قزوین، دانشکده مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات، قزوین، ایران

چکیده:
یک شبکه موردی سیار مجموعه ای از گره های متحرک بی سیم می باشد که بدون هیچ زیرساخت و مدیریت متمرکزی با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند. گره ها با ویژگی تحرک خود باعث می شوند شبکه دائماً در حال تغییر باشد و مسیرهای مختلفی بین دو گره بوجود آید. کنترل ازدحام یک مسئله ی کلیدی در شبکه موردی سیار می باشد. مکانیزم کنترل ازدحام استاندارد TCP قادر به مدیریت ویژگی های خاص کانال های بی سیم در شبکه های م وردی نمی باشد. همچنین به دلیل تغییرات توپولوژی شبکه و طبیعت مشترک کانال های بی سیم، چالش های جدید در ازدحام این نوع شبکه ها مطرح می شود. روشهای زیادی برای حل مسئله ازدحام ارائه شده است اما نحوه ی برخورد آنها ایستا بوده و از یک راهبرد مشخص بهره می گیرند. برای حل مسئله ی کنترل ازدحام چندین لایه شبکه درگیر می باشد و تنظیمات هر لایه می تواند بر روی لایه های دیگر تأثیر داشته باشد. همچنین انجام این تنظیمات می توانند به نحوی در کنترل ازدحام مؤثر باشند و برای کنترل ازدحام در هر لحظه نیاز به دریافت بازخورد از محیط هستیم. ما در این م قاله به بررسی رویکردهای کنترل ازدحام و طراحی بین لایه ای شبکه های موردی سیار می پردازیم. سپس با معرفی شبکه های شناختی، از آن به عنوان ابزاری پویا برای کنترل ازدحام در شبکه های موردی سیار معرفی خواهیم کرد.

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
با سلام،محصول دانلودی مقاله کنترل ازدحام پویا در شبکه های هوردی سیار: چالش ها و رویکردها آماده ارائه به شما پژوهنده عزیز میباشد.با کلیک روی دکمه ادامه مطلب به صفحه توضیحات کامل مقاله کنترل ازدحام پویا در شبکه های هوردی سیار: چالش ها و رویکردها هدایت میشوید
مقاله کنترل ازدحام پویا در شبکه های هوردی سیار: چالش ها و رویکردها

دانلود این فایل

حسابرسی از دیدگاه قرآن کریم ونهج البلاغه و جایگاه آن در اسلام

حسابرسی از دیدگاه قرآن کریم ونهج البلاغه و جایگاه آن در اسلام

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

حسابرسی از دیدگاه قرآن کریم ونهج البلاغه و جایگاه آن در اسلام دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد حسابرسی از دیدگاه قرآن کریم ونهج البلاغه و جایگاه آن در اسلام کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي حسابرسی از دیدگاه قرآن کریم ونهج البلاغه و جایگاه آن در اسلام،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن حسابرسی از دیدگاه قرآن کریم ونهج البلاغه و جایگاه آن در اسلام :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : چهارمين کنفرانس ملي حسابداري، مديريت مالي و سرمايه گذاري

تعداد صفحات :12

چکیده مقاله:

حسابرسی وروز رستاخیز در ادیان مختلف از جمله اسلام جایگاه ویژه ای دارد بطوریکه در قرآن کریم در تعداد بسیاری از سورهها به حسابرسی و بررسی اعمال و رفتار انسان توسط خودش و قبل از به پایان رسیدن عمر اشارات فراوانی گردیده است از جملهآیه و هو اسرع الحاسبین خداوند تنها حسابرسی است که همه را در کوتاهترین زمان بطور دقیق حسابرسی می کندهمچنین درکتاب ارزشمند نهج البلاغه، حضرت علی (ع) به کارگزاران حکومت اسلامی و دست اندرکاران ،در خصوص حسابرسی دقیق،توصیه های اکید فرموده اند و در خطبه ها و نامه ها به رسیدگی و حسابرسی اعمال و رفتار بسیار تاکید نموده اند .در احادیثفراوانی از ائمه اطهار (ع) نیز مبحث حسابرسی توسط خود افراد و ناظرین بر بیت المال به چشم می خورد لذااهمیت موضوع ، دنیاوآخرت انسانها را در بر می گیرد و در نظر داشتن آن در تمام مراحل زندگی باعث خوشبختی و و عاقبت به خیری انسان خواهدگردید. امروزه و درعصر صنعتی و مشغله های گوناگون متاسفانه فرصت حسابرسی عملکرد روزانه از افراد سلب گردیده باعثفاصله گرفتن دستورات دینی و حرکت پر شتاب بسوی دوری از اخلاقیات و …گردیده است بنابراین اگر طبق الگوی دینی بهمحاسبات روزانه نفس و عملکرد آن پرداخته شود باعث اصلاح امور وعاقبت بخیری انسانها خواهد شد .

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
با سلام،محصول دانلودی حسابرسی از دیدگاه قرآن کریم ونهج البلاغه و جایگاه آن در اسلام آماده ارائه به پژوهندگان عزیز میباشد.با کلیک روی دکمه ادامه مطلب به صفحه توضیحات کامل حسابرسی از دیدگاه قرآن کریم ونهج البلاغه و جایگاه آن در اسلام و بررسی کامل هدایت میشوید
حسابرسی از دیدگاه قرآن کریم ونهج البلاغه و جایگاه آن در اسلام

دانلود این فایل

تحلیل تاریخى تورم و کاهش ارزش پول 48 ص

تحلیل تاریخى تورم و کاهش ارزش پول  48 ص

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

توجه : این پروژه فقط به صورت فایل (با پسوند) zip ارائه میگردد
تعداد صفحات فایل : 48

فرمت فایل : ورد

قسمتی از محتوی فایل

تعداد صفحات : 48 صفحه

تحلیل تاریخى تورم و كاهش ارزش پول هر پدیده اى كه موضوع یا متعلق حكم فقهى قرار گیرد و در صدر اسلام سابقه نداشته باشد, مستحدثه شمرده مى شود(1) و حكم آن را نه در ادله خاص, بلكه باید در قواعد و اصول عامه فقه یا عقل جست و جو نمود.
به خلاف مسائلى كه در منظر معصومین (علیهم السلام) به و قوع پیوسته و آیه یا روایتى در مورد آن وجود دارد, در این مسائل علاوه بر طرق فوق مى توان از آیه و روایت نیز براى استنباط حكم استفاده كرد.
اما اگر پدیده در صدر اسلام وجود داشته و مردم در زندگى اجتماعى یا فردى خود به نحوى با آن مواجه بوده اند, ولى در ارتباط با آن هیچ سوالى از معصومین (علیهم السلام) نپرسیده اند, از عدم پرسش آن ها نیز مى توان حكم فعلى آن را استفاده نمود.
برخى از محققان مسئله وجود تورم و كاهش ارزش پول یا عدم وجود آن در عصر تشریع را یكى از مولفه هاى تعیین كننده حكم ((جبران كاهش ارزش پول)) مى دانند.
بعضى با ارائه نظریه عدم تغییر سطح عمومى قیمت ها, حتى قیمت هاى نسبى, مى خواهند نشان دهند كه اگر معصومین (علیهم السلام) دستور به جبران كاهش ارزش پول نداده اند, این امر بدان علت است كه در صدر اسلام تورم شدید اتفاق نمى افتاد, و گرنه معصوم (ع) به عللى كه براى لزوم جبران كاهش ارزش پول وجود دارد, به جبران كاهش ارزش پول حكم مى نمودند.
(2) برخى دیگر با ارائه نظریه وجود تورم و كاهش ارزش پول در عصر تشریع, از عدم حكم معصومین (علیهم السلام) به لزوم جبران كاهش ارزش پول, استفاده مى كنند كه جبران كاهش ارزش پول جایز نیست.
(3) ثمرات مترتب بر بحث و كاستى هاى موجود در نظریه ها, بررسى صحیح مسئله ((وجود یا عدم وجود تغییر سطح عمومى قیمت ها و قیمت هاى نسبى)) را امرى ضرورى و مطلوب مى نمایاند.
در این نوشتار, تحولات قیمت ها در عصر تشریع بررسى شده, آن گاه ارتباط نتیجه آن با حكم مسئله ((جبران كاهش ارزش پول)) نشان داده مى شود و در بررسى تحولات قیمت ها دنبال پاسخ پرسش هاى ذیل خواهیم بود: 1ـ آیا قیمت ها در صدر اسلام, نوسان محسوس پیدا مى كرد؟
2ـ آیا در صدر اسلام, تورم (افزایش سطح عمومى قیمت ها) رخ مى داد؟
3ـ آیا تورم هاى صدر اسلام تنها كوتاه مدت بود یا در بلند مدت هم رخ مى داد؟
4ـ میزان و شدت نوسانات قیمت ها چگونه بود؟
5 ـ واكنش عرف در قبال افزایش قیمت ها, باز پرداخت دیون, جبران كاهش ارزش پول و .
.
.
چگونه بود؟
همین طور برخى از محققان براى اثبات وجود تورم در صدر اسلام از تغییر رابطه قیمتى درهم و دینار استفاده كرده و نتایجى فقهى و اقتصادى بر آن مترتب نموده اند.
(4) براى آن كه این مطلب به نحو صحیح بررسى گردد, لازم است پرسش هاى زیر در این رابطه پاسخ داده شود: 1ـ آیا رابطه قیمتى درهم و دینار تغییر مى كرد؟
2ـ این تغییرات تنها در كوتاه مدت بود یا در بلندمدت هم پیش مىآمد؟
3ـ این تغییرات از كجا ناشى مى شد؟
4ـ آیا این تغییرات مى تواند دلیل وجود تورم باشد؟
البته برخى از نویسندگان از بحث تحولات قیمت ها در عصر تشریع استفاده هاى فقهى دیگرى نیز مى كنند كه ما فعلا در مقام طرح آن ها نیستیم.
(5) روشن است ارائه پاسخ و پرسش هاى مذكور و داورى در مورد وجود تورم و حكم كاهش ارزش پول, نیازمند شناخت وضعیت ت

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
اینک شما با جستجوی عبارت تحلیل تاریخى تورم و کاهش ارزش پول 48 ص وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
تحلیل تاریخى تورم و کاهش ارزش پول 48 ص

دانلود این فایل

مقاله طراحی کنترل کننده مدلغزشی در سیستم های تبدیل انرژی باد PMSG با مبدل ماتریسی

 مقاله طراحی کنترل کننده مدلغزشی در سیستم های تبدیل انرژی باد PMSG با مبدل ماتریسی

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله طراحی کنترل کننده مدلغزشی در سیستم های تبدیل انرژی باد PMSG با مبدل ماتریسی دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله طراحی کنترل کننده مدلغزشی در سیستم های تبدیل انرژی باد PMSG با مبدل ماتریسی کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله طراحی کنترل کننده مدلغزشی در سیستم های تبدیل انرژی باد PMSG با مبدل ماتریسی،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله طراحی کنترل کننده مدلغزشی در سیستم های تبدیل انرژی باد PMSG با مبدل ماتریسی :

سال انتشار: 1394
محل انتشار: سومین همایش سراسری محیط زیست، انرژی و پدافند زیستی
تعداد صفحات:13
نویسنده(ها):
عباس جهانشاهی – مدیریت تولید برق قم
محمد رضا بسمی – دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه شاهد

چکیده:
در این مقاله به طراحی کنترل کننده مد لغزشی در توربین های بادی PMSG پرداخته می شود. ابتدا یک ژنراتور سنکرون مغناطیس دائم شبیه سازی شده و سپس این ژنراتور توسط یک مبدل ماتریسی 9سوئیچه به شبکه سه فاز متصل می گردد.در مرحله بعد برای ایجاد تعقیب حداکثر توان در این توربین از یک لینک dc در شبیه سازی استفاده می شود تا بتوان به روش بدون سنسور حداکثر توان بهینه قابل برداشت از لینک dc را تخمین زد.

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی مقاله طراحی کنترل کننده مدلغزشی در سیستم های تبدیل انرژی باد PMSG با مبدل ماتریسی وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله طراحی کنترل کننده مدلغزشی در سیستم های تبدیل انرژی باد PMSG با مبدل ماتریسی شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله طراحی کنترل کننده مدلغزشی در سیستم های تبدیل انرژی باد PMSG با مبدل ماتریسی

دانلود این فایل

مقاله عوامل عفونت زا و تحریک پاسخ های ایمنی اختصاصی و غیر اختصاصی در ماهی ها از طریق واکسیناسیون با عصاره های مختلف

 مقاله عوامل عفونت زا و تحریک پاسخ های ایمنی اختصاصی و غیر اختصاصی در ماهی ها از طریق واکسیناسیون با عصاره های مختلف

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله عوامل عفونت زا و تحریک پاسخ های ایمنی اختصاصی و غیر اختصاصی در ماهی ها از طریق واکسیناسیون با عصاره های مختلف دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله عوامل عفونت زا و تحریک پاسخ های ایمنی اختصاصی و غیر اختصاصی در ماهی ها از طریق واکسیناسیون با عصاره های مختلف کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله عوامل عفونت زا و تحریک پاسخ های ایمنی اختصاصی و غیر اختصاصی در ماهی ها از طریق واکسیناسیون با عصاره های مختلف،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله عوامل عفونت زا و تحریک پاسخ های ایمنی اختصاصی و غیر اختصاصی در ماهی ها از طریق واکسیناسیون با عصاره های مختلف :

سال انتشار: 1394
محل انتشار: کنفرانس ملی کشاورزی پایدار، محیط زیست و توسعه روستایی
تعداد صفحات:14
نویسنده(ها):
شیوا ندایی – دانشجوی دکتری تکثیر و پرورش آبزیان، دانشگاه علوم و فنون دریایی هرمزگان
عارف پیربیگی – دانشجوی دکتری بوم شناسی آبزیان، دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان
محسن علی – فارغ التحصیل کارشناسی ارشد بوم شناسی آبزیان، پردیس کشاورزی و منابع طبیعی کرج، دانشگاه تهران

چکیده:
عوامل عفونت زا فاکتور مهمی در ایجاد خسارت های اقتصادی در آبزی پروری تجاری محسوب می گردند. ارگانیسم های مختلفی که ممکن است سبب بروز بیماری در ماهی ها شوند شامل عوامل بیماری زای باکتریایی، قارچی، انگلی و ویروسی می باشند. ماهی ها دارای یک سیستم ایمنی به خوبی توسعه یافته می باشند که هم شامل اجزاء اختصاصی و هم شامل اجزاء غیر اختصاصی می باشد. مدارک و شواهد زیادی در سال های اخیر به دست آمده که نشان می دهند که پاسخ های ایمنی مختلف و مقاومت به بیماری در ماهی می توانند هم توسط مواد مغذی و هم توسط اجزاء غیر مغذی موجود در جیره تحت تاثیر قرار بگیرند. توسعه پاسخ های ایمنی ماهی و مقاومت به بیماری مرتبط با آنها از طریق مواد غذایی به عنوان یک جایگزین جذاب برای درمان ماهی ها بررسی شده است. واکسیناسیون بهترین روش شناخته شده برای تحریک ایمنی تخصصی در انسان ها و حیوانات از جمله ماهی ها می باشد. معمول ترین واکسن های استفاده شده در آبزی پروری شامل باکتری های زنده تضعیف شده، سلول های مرده و یا عصاره های سلولی می باشند که اصولا توسط تزریق یا غوطه وری برای ماهی ها به کار می روند. محرک های ایمنی مختلفی از جمله گلوکان ها، لوامیزول، عصاره آبالون، کیتین و محصولات حاصل از برخی گونه های جلبکی برای تحریک سیستم ایمنی در ماهی ها مورد استفاده قرار گرفته اند که در این مطالعه به طور مختصر مورد بررسی قرار خواهند گرفت

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
لحظات خوشی را برای شما آرزومندیم
با سلام،محصول دانلودی مقاله عوامل عفونت زا و تحریک پاسخ های ایمنی اختصاصی و غیر اختصاصی در ماهی ها از طریق واکسیناسیون با عصاره های مختلف آماده ارائه به جویندگان عزیز میباشد.با کلیک روی دکمه ادامه مطلب به صفحه توضیحات کامل مقاله عوامل عفونت زا و تحریک پاسخ های ایمنی اختصاصی و غیر اختصاصی در ماهی ها از طریق واکسیناسیون با عصاره های مختلف و بررسی کامل هدایت میشوید

مقاله عوامل عفونت زا و تحریک پاسخ های ایمنی اختصاصی و غیر اختصاصی در ماهی ها از طریق واکسیناسیون با عصاره های مختلف

دانلود این فایل

مقاله بررسی رابطه سرمایه اجتماعی و تعارض سازمانی بین فردی

 مقاله بررسی رابطه سرمایه اجتماعی و تعارض سازمانی بین فردی

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله بررسی رابطه سرمایه اجتماعی و تعارض سازمانی بین فردی دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسی رابطه سرمایه اجتماعی و تعارض سازمانی بین فردی کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله بررسی رابطه سرمایه اجتماعی و تعارض سازمانی بین فردی،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسی رابطه سرمایه اجتماعی و تعارض سازمانی بین فردی :


محل انتشار: سومین کنفرانس ملی حسابداری و مدیریت
تعداد صفحات:13
نویسنده(ها):
زهرا بشاسب – کارشناس ارشد مدیریت اجرایی
مولود اسلامیان – کارشناس ارشد مدیریت اجرایی
سیامک دانشور – کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی

چکیده:
هدف این پژوهش بررسی رابطه سرمایه اجتماعی و تعارض سازمانی بین فردی کارکنان می باشد. پژوهش از نظر هدفکاربردی و از نظر روش توصیفی همبستگی میباشد. جامعه آماری عبارتست از کارکنان گمرک استان همدان با مدرکتحصیلی فوق دیپلم به بالا که تعداد 60 نفر می باشند. داده ها پس از جمع آوری از طریق دو پرسشنامه سرمایه اجتماعی وتعارض بین فردی، بوسیله نرم افزار SPSS مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت. یافتهها نشان میدهد که بین سرمایه اجتماعیو تعارض سازمانی بین فردی رابطه معناداری وجود دارد. بنابراین تقویت ابعاد سرمایه اجتماعی می تواند منجر به کاهشسطح تعارضات بین فردی در سازمان گردد.

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
اینک شما با جستجوی مقاله بررسی رابطه سرمایه اجتماعی و تعارض سازمانی بین فردی وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله بررسی رابطه سرمایه اجتماعی و تعارض سازمانی بین فردی شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله بررسی رابطه سرمایه اجتماعی و تعارض سازمانی بین فردی

دانلود این فایل

مقاله بررسی اهمیت بازاریابی خرما در ایران

 مقاله بررسی اهمیت بازاریابی خرما در ایران

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله بررسی اهمیت بازاریابی خرما در ایران دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسی اهمیت بازاریابی خرما در ایران کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله بررسی اهمیت بازاریابی خرما در ایران،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسی اهمیت بازاریابی خرما در ایران :

محل انتشار: کنفرانس ملی خرما، چالشها و پتانسیلهای تولید و صادرات خرما در ایران

تعداد صفحات:8

نویسنده(ها):

مجید دهمرده – عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور زابل
مهدی دهمرده – عضو هیئت علمی دانشگاه زابل

چکیده:

خرما از محصولات کشاورزی ارزشمند ایران است که نه تنها در تغذیه بومیان مناطق خرما خیز نقش مؤثری دارد، بلکه در بازارهای جهانی نیز خریداران فراوانی را به خود اختصاص داده است. تولید خرما در ایران به قرنها پیش برمی‌گردد. در حال حاضر نیز بخشهای قابل توجهی از اراضی باغی کشور به پرورش این گیاه اختصاص دارد. این تحقیق در سال 1384 به منظور بررسی اهمیت بازاریابی خرما در ایران انجام گرفت. نتایج نشان داد که میزان تولید خرمای کشور حدود 965 هزار تن بوده که 08/96 درصد آن از اراضی آبی حاصل شده است که در این میان سهم تولید اراضی دیم 92/3 درصد بوده است. بیشترین تولید خرمای کشور به استان کرمان با دارا بودن 42 هزار هکتار نخل بارده و با داشتن 270-200 هزار تن تولید، تعلق دارد به طوریکه با 58/16 درصد سهم در تولید خرما در جایگاه نخست قرار گرفته است. پس از آن استانهای هرمزگان، سیستان و بلوچستان، منطقه جیرفت و کهنوج فارس، خوزستان و بوشهر به ترتیب با: 68/14، 24/14، 22/14، 50/13، 10/13 و 75/12 درصد سهم در تولید خرمای کشور در رده‌های بعدی قرار گرفته‌اند. هفت استان مزبور جمعا 06/99 درصد خرمای کشور را تولید کرده‌اند. همچنین ارزش صادراتی خرمای ایران در فاصله سالهای 1378 تا 1384 از رقم 22798 هزار دلار به 187419 هزار دلار افزایش داشته است که این مهم لزوم بازاریابی مناسب خرما در ایران را بیش از پیش آشکار می‌سازد.

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
پژوهشگر گرامی فایل کامل مقاله بررسی اهمیت بازاریابی خرما در ایران با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل مقاله بررسی اهمیت بازاریابی خرما در ایران دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.

دانلود این فایل

مقاله شیطان‌پرستی

مقاله شیطان‌پرستی

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله شیطان‌پرستی دارای 11 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله شیطان‌پرستی کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله شیطان‌پرستی،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله شیطان‌پرستی :

شیطان پرستی یک حرکت مکتبی، شبه مکتبی و یا فلسفی است که هواداران آن شیطان را یک طرح و الگوی اصلی و قبل از عالم هستی میپندارند. آنها شیطان را موجودی زنده و با چند وجه از طبیعت انسان مشترک می‌دانند. شیطان پرستی را در گروه «راه چپ» مخالف با «راه راست» طبقه بندی می‌کنند.[] دست چپی‌ها به غنی سازی روحی خود در جریان کارهای خودشان معتقدند. و بر این باورند که در نهایت باید تنها به خود جواب پس دهند. در حالی که دست راستی‌ها غنی سازی روحی خود را از طریق وقف کردن و بندگی خود در مقابل قدرتی بزرگ‌تر بدست می‌آورند. لاوییان‌ها در واقع خدایی از جنس شیطان و یا خدایی دیگر را برای خود قائل نیستند. آنها حتی از قوانین شیطان نیز پیروی نمیکنند. این جنبه اعتقادی آنها به طور مکرر به اشتباه نادیده گرفته می‌شود و عموماً آنها را افرادی میشناسند که شیطان را به عنوان خدا پرستش می‌کنند.[]
پنداره‌ای از شیطان، اثر گوستاو دور در کتاب بهشت گمشده، نوشته جان میلتون
شیطان پرستی به جای اطاعت از قوانین خدایی یا قوانین طبیعی و اخلاقی، عموماً بر پیشرفت فیزیکی خود با راهنمایی‌های موجودی مافوق یا قوانینی فرستاده شده تمرکز دارد. به همین دلیل بسیاری از شیطان پرستان معاصر از باورها و گرایش‌های ادیان گذشته اجتناب می‌کنند و بیشتر گرایشات خودپرستانه دارند.[نیازمند منبع] به گونه‌ای که خود را در مرکز هستی و قوانین طبیعی می‌بینند و بیشتر شبیه به مکاتبی چون ماده‌گرایی و یا خودمحوری و جادومحوری هستند. به هر حال بعضی شیطان پرستان به طور داوطلبانه بعضی از قوانین اخلاقی را انتخاب می‌کنند. این یک جریان وارونه سازی را نشان می‌دهد. بر این مبنا شیطان پرستان به دو گروه اصلی شیطان پرستان فلسفی و شیطان پرستان دینی تقسیم بندی می‌شوند. [] []

تاریخچه
مفهوم شیطان در طول قرنها مورد مکاشفه قرار گرفته‌است. شاید بتوان تاریخچه شیطان پرستی را به قرون اولیه پیدایش آدمی نسبت داد.[]
موضوعی که امروزه درباره شیطان پرستی قدیمی وجود دارد و در برخی کتابها دیده می‌شود به این مطلب برمی‌گردد که اصولا شیطان را کلیسا به وجود آورد تا تمام بدیها و پلیدیها را به آن نسبت دهد تا به نوعی هم خدمتی به بشریت کرده باشد و گناهان را از خود دور کند و جادوگران را نیز که در قرون وسطا از قدرت زیادی برخوردار بودند با عنوان جادوگران سیاه به عنوان پیروان شیطان معرفی کند تا هم گناهان را دفع کند و هم قدرت جادوگران را کم کند.[]

انواع و رویکردهای شیطان پرستی
شیطان پرستی فلسفی
این نوع گرایش عبارت است از اینکه محور و مرکز عالم انسان است‌. این شاخه از شیطان‌پرستی به پایه‌گذاری این فرقه به آنتوان لاوی نسبت داده می‌شود.او کسی بود که کلیسای شیطان را تأسیس کرد (اولین سازمانی که از لغت شیطان پرستی فلسفی استفاده نمود) در نظر شیطان پرستان فلسفی، محور و مرکزیت عالم هستی، خود انسان است، و بزرگترین آرزو و شرط رستگاری این نوع از شیطان پرستان برتری و ترفیع ایشان نسبت به دیگران است. شیطان پرستان فلسفی عموماً خدایی برای پرستش قائل نمی‌دانند و به زندگی غیر مادی بعد از مرگ نیز عقیده‌ای ندارند. به هرحال زندگی این گروه از شیطان پرستان عاری از روحیه مذهبی و معنویت نیز نیست.در نظر شیطان پرستان فلسفی، هر شخص خدای خودش است. آنها با تکیه بر عقاید انسانی وابسته به دنیا، مطالب مربوط به فلسفه عقلانی را عبث می‌شمارند و به آنها به دید ترس از مسائل ماوراء الطبیعی می‌نگرند و تنها به وسیله آن، یک زندگی عقیم و تنها بر مبنای “جهان واقعی” را تشکیل می‌دهند. به طور شفافی، آموزه‌های شیطان پرستان فلسفی قدمتی بیشتر از کلیسای لاوی دارد. اگر چه این تصوری از شیطان است، ولی با موقعیت واقعی او تقابل دارد چرا که این تعالیم از آموزه‌های یهودی-مسیحی نشئات گرفته‌است و شیطان را بدلیل خصوصیاتش پلید نگاشته‌است []

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
لحظات خوشی را برای شما آرزومندیم
با سلام،محصول دانلودی مقاله شیطان‌پرستی آماده ارائه به جویندگان عزیز میباشد.با کلیک روی دکمه ادامه مطلب به صفحه توضیحات کامل مقاله شیطان‌پرستی و بررسی کامل هدایت میشوید

مقاله شیطان‌پرستی

دانلود این فایل

مقاله تاثیر لجن فاضلاب شهری غنی شده بر فعالیت آنزیم فسفاتاز قلیایی

 مقاله تاثیر لجن فاضلاب شهری غنی شده بر فعالیت آنزیم فسفاتاز قلیایی

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله تاثیر لجن فاضلاب شهری غنی شده بر فعالیت آنزیم فسفاتاز قلیایی دارای 2 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله تاثیر لجن فاضلاب شهری غنی شده بر فعالیت آنزیم فسفاتاز قلیایی کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله تاثیر لجن فاضلاب شهری غنی شده بر فعالیت آنزیم فسفاتاز قلیایی،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله تاثیر لجن فاضلاب شهری غنی شده بر فعالیت آنزیم فسفاتاز قلیایی :

محل انتشار: سومین کنگره ملی بازیافت و استفاده از منابع آلی تجدید شونده در کشاورزی

تعداد صفحات:2

نویسنده(ها):

فاطمه ولی زاده – دانشجوی ارشد دانشگاه فردوسی مشهد
غلامحسین حق نیا – استاد دانشگاه فردوسی مشهد
امیر لکزیان – دانشیار دانشگاه فردوسی مشهد
مهرنوش اسکندری – دانشجوی ارشد دانشگاه فردوسی مشهد

چکیده:

لجن فاضلاب شهری امروزه به طور گسترده در زمین های کشاورزی استفاده می شود واز آنجا که مطالعات کمی در زمینه تاثیر کاربرد لجن فاضلاب شهری بر روی فعالیت های بیولوژیکی و آنزیمی خاک به ویژه در ایران صورت گرفته ، در این مطالعه تلاش شده است تا تاثیر غنی سازی لجن فاضلاب با دو عنصر نیتروژن و فسفر بر فعالیت آنزیم فسفاتاز قلیایی خاک بررسی شود . تاثیر کاربرد لجن فاضلاب به مقادیر 0 ، 200 ، 350 تن در هکتار، نیتروژن در سه سطح 0 ، 170 و 250 کیلوگرم در هکتار خاک و فسفردردو سطوح 0 و 150 کیلو گرم در هکتار را بر روی فعالیت آنزیم فسفاتاز قلیایی در یک خاک لوم رسی در دمای 25 درجه سانتیگراد و %70 ظرفیت نگهداری آب خاک در قالب طرح کاملا تصادفی با آرایش فاکتوریل و سه تکرار مطالعه شد . نتایج نشان داد که با افزایش مقادیر لجن فاضلاب وافزایش میزان نیتروژن روند فعالیت آنزیمی طی دو مرحله متفاوت تغییر یافت . در مرحله ابتدایی تا دوره زمانی 30 روز روند افزایشی داشته و بعد از آن روند کاهشی مشاهده شده است . کاربرد فسفر نیز فعالیت آنزیم فسفاتاز قلیایی را کاهش داد . مطالعه فلزات سنگین نشان داد که فراهمی عناصر سرب و روی در طول زمان افزایش یافت . به نظر می رسد که افزودن لجن فاضلاب فعالیت آنزیمی راافزایش داده و در ادامه توسط عوامل بیرونی فعالیت این آنزیم کنترل شده و کاهش یافته است .

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی مقاله تاثیر لجن فاضلاب شهری غنی شده بر فعالیت آنزیم فسفاتاز قلیایی وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله تاثیر لجن فاضلاب شهری غنی شده بر فعالیت آنزیم فسفاتاز قلیایی شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله تاثیر لجن فاضلاب شهری غنی شده بر فعالیت آنزیم فسفاتاز قلیایی

دانلود این فایل